Pomoc i doradztwo

Dla nowych firm

Zapewniamy łatwiejszy start

Usługi księgowe dla nowych firm

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej wymaga sporej wiedzy prawnej oraz podatkowej. Jest to szereg wyzwań, którym należy stawić czoła w codziennej pracy. Naszym priorytetem jest prowadzenie księgowości firm w taki sposób, aby nasz klient bezpiecznie i bez żadnych problemów mógł realizować swoje cele biznesowe. Zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Podatkowym Tax. Przeprowadzimy Państwa przez cały proces założenia działalności gospodarczej oraz poprowadzimy księgowość.

Oszczędność czasu
100%
Zmniejszenie kosztów
100%
Profesjonalizm
100%
Doświadczenie
100%
Oferujemy również :

Pomoc w rozpoczęciu nowej działalności.

Biznes plan

Rozpoczęcie działalności wymaga sporządzenia odpowiedniego biznes planu. Pomagamy w napisaniu go w taki sposób, aby prowadzenie firmy nie przysporzyła żadnych problemów przyszłemu przedsiębiorcy.

Wybór formy opodatkowania

Wybór formy opodatkowania działalności gospodarczej może być problematyczny. Tym bardziej, jeżeli jest to pierwsza działalność, jaka będzie prowadzona przez klienta.

Wypełnianie wniosków

Sprawne wypełnienie dokumentacji niezbędnej do rozpoczęcia działalności gospodarczej wymaga doświadczenia i sporej wiedzy, co należy zawrzeć w dokumentach. Sprawnie uzupełanimy dokumentację.

Rejestracja firmy

Rozpoczęcie działalności gospodarczej może zostać zatwierdzona już w dniu złożenia wniosku. Należy jednak zrobić to w odpowiednim momencie. Doradzimy i zarejestrujemy firmę w odpowiednim dniu.

Konto bankowe

Założenie konta bankowego wymaga uczestwnictwa właściciela firmy. Dzięki naszemu doświadczeniu i znajomości ofert bankowych doradzimy, gdzie warto zalożyć odpowiednie konto.

Usługi księgowe

Szeroka gama usług księgowych, jakie oferujemy oraz sprawne i profesjonalne działanie gwarantuje Państwu bezpieczeństwo i stabilizację działalności gospodarczej.

Kontakt

Masz pytania ?

Zadzwoń lub napisz, odpowiemy na każde pytanie.

Kontakt

Wyślij zapytanie